Erdem Akademi ailesi olarak, dürüst ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı ve başarılı  YÖS - TÖMER Kurslarını vermeyi hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda alanında uzman ve tecrübeli hocaları kadromuza kattık. Kurs alan öğrencilerimizin  emeklerinin karşılığını %100 alabilmesi için bir basamak olmayı görev bildik.

Yıllarca YÖS - TÖMER  dersleri vermekte olan öğretmenlerimiz ile konuları rahatça kavrayacaksınız.

Yapacağımız DENEME SINAVLARI ile eksik olduğunuz konular tespit edilip, gerektiğinde bire bir etüdler ile eksikleri giderip sınavlardan mutlak başarı yakalamanızı sağlayacağız.

" ERDEM  İLE KAZANACAKSINIZ "

ERDEM YÖS  KADRO BİLGİLERİ

TURAN ORAK

TURAN ORAK 1963 Yılında Ankarada doğdu. İlk okulu Ankara’da, Orta okul ve Liseyi Almanyada bitirdi. 1979 Yılında Makine bölümünü Düsseldorf-Neuss şehrinde derece ile tamamladı.

1981 Yılında G.T.K Düsseldorf da Elektirik Elektronik konularında eğitim aldı. 1983 Yılına kadar Neuss ve Düsseldorf da eş zamanlı olarak Gazeteci, Tercüman ve Sigorta Uzmanı olarak görev aldı. 1983 Yılında Türkiyeye dönüş yaparak 1989 da Ankara Üniversitesi Fen Fakültesini Fizik Mühendisliği ni bitirdi ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Matematik Yüksek Lisans ını tamamladı.

1990-91 Yıllarında Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi , DGZfP (Alman Tahribatsız Muayene Cemiyeti) ve  ODTÜ den Kalite Kontrol Uzmanlığı ünvanını alarak Türkiyenin çeşitli baraj yapımlarında görev aldı. 1993 Yılında İVME adında ÖSS Hazırlık dergisi çıkarmaya başladı ve çeşitli eğitim kurumlarında Öğretmen Yazar ve Koordinatör olarak görevler yaptı. Türkiyede İnternet ortamında öğrenci takibinin yapılabildiği ilk dershaneyi kurdu.

Onlarca ÖSS-OKS-KPSS- EKPSS -  ALES - DGS - YÖS  Konu anlatımlı Kitaplar, Soru Bankaları, Yaprak Testler,  Deneme Sınavları konularında Türkiyenin Önde gelen yayın kuruluşlarında eseri vardır.

Son olarakta ARMA-1 YAYINCILIK ve ERDEM AKADEMİ’ yi kurdu.

Şu an halen Türkiyenin önde gelen yayın kuruluşlarında halen yazar ve eğitmen olarak da görevini yürütmekte

 Türkiyede uzaktan eğitim teknolojisine de öncülük ve Eğitim Kuruluşlarına danışmanlık yapan Turan Orak eğitimde yenilikciliğe açık olup çok iyi derecede Almanca bilmektedir, kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.